Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing, 22 g

Negovalna maska iz tkanine za sijoč ten

Novosti!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 22 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z izvlečkom jagode
  • za sijoč videz kože

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 3,28
Opis

Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing znamke Stay Well je maska iz tkanine za vse tipe kože, ki prispeva k sijočemu in negovanemu videzu kože. Formula z izvlečkom jagode dopolnjuje vašo rutino nege obraza.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primerna za uporabo pri vseh tipih kože.
  • Z izvlečkom jagode: Formula vsebuje sadni izvleček jagode.
  • Sijoč videz: Prispeva k svežemu in sijočemu videzu kože.

Št. izd.: MUE-STA0106
Vsebina: 22 g
EAN: 4745090043846
Št.-Proizvajalca: STA0106
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Masko za obraz v robčku položite na očiščen obraz. Po 10 do 15 minutah delovanja masko odstranite z obraza in v kožo nežno vmasirate ostanke maske, dokler se popolnoma ne vpijejo. Nato nanesite želeno kremo za obraz.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Classic sheet mask - STRAWBERRY Glowing