Listerine Ustna voda Total Care za zaščito dlesni, 500 ml

Celovita ustna nega in zaščita po ščetkanju

Novosti!

€ 5,89

(€ 11,78 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za dlesni in zobe
  • s formulo 6 v 1 in fluoridom
  • za svež dah in občutek svežine

Pogosto naročeno skupaj z blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml

Listerine Ustna voda Total Care za zaščito dlesni, 500 ml € 5,89 (€ 11,78 / l)
blend-a-med Complete Protect Expert Deep Cleansing pasta za zobe, 75 ml € 2,69 (€ 35,87 / l)
Skupna cena: € 8,58
Opis

Ustna voda Total Care za zaščito dlesni znamke Listerine dopolnjuje vsakodnevno ustno higieno ter neguje dlesni in zobe. Poskrbi za občutek čistoče v celotni ustni votlini in svež dah.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formula 6 v 1: zagotavlja celovito nego dlesni in zob.
  • Z eteričnimi olji: vsebuje evkaliptol, mentol in timol za prijeten občutek svežine.
  • Zaščita in nega: vsebuje cinkov klorid za pomoč pri omejevanju nastajanja zobnega kamna in fluorid za nego zobne sklenine.
  • Temeljita uporaba: doseže tudi težje dostopna mesta v ustni votlini.
  • Ohranja belino zob: pomaga ohranjati naravno belino zob.

Št. izd.: MUE-901831
Vsebina: 500 ml
EAN: 3574661730967
Št.-Proizvajalca: 901831
Blagovne znamke: Listerine
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Avstrija, www.jnjaustria.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Listerine Ustna voda Total Care za zaščito dlesni