Savoderm pH5 losjon za umivanje, polnilo, 500 ml

Nežno čiščenje za vsakodnevno uporabo

Novosti!

€ 4,19

(€ 8,38 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • z aloe vero in pantenolom
  • nežna nega in čiščenje

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Savoderm pH5 losjon za umivanje, polnilo, 500 ml € 4,19 (€ 8,38 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 7,38
Opis

pH5 losjon za umivanje, polnilo znamke Savoderm posebej nežno neguje in čisti občutljivo kožo telesa, obraza in rok. Formula pomaga koži ohranjati naravno ravnovesje tudi pri pogostem umivanju.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej prilagojen potrebam občutljive kože telesa, obraza in rok.
  • Nežno čiščenje: Blage čistilne snovi kožo nežno očistijo in negujejo.
  • Negovalne sestavine: Formula z aloe vero in pantenolom.
  • Za pogosto umivanje: Pomaga ohranjati prijeten občutek kože tudi pri večkratni vsakodnevni uporabi.

Št. izd.: MUE-200000672
Vsebina: 500 ml
EAN: 9005356029553
Št.-Proizvajalca: 200000672
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: občutljiva koža
Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm pH5 losjon za umivanje, polnilo