Savoderm med Frische gel za prhanje, 400 ml

Nežno čiščenje telesa in svežina za vsak dan

Novosti!

€ 6,59

(€ 16,48 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • nežen svež vonj in aloe vera
  • blago čiščenje z morskimi minerali

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Savoderm med Frische gel za prhanje, 400 ml € 6,59 (€ 16,48 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 9,78
Opis

med Frische gel za prhanje znamke Savoderm je gel za prhanje za občutljivo kožo, ki omogoča nežno čiščenje. Njegova blaga formula osveži kožo in je idealna za vsakodnevno prhanje.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Omogoča nežno čiščenje brez draženja.
  • Negovalna formula: Vsebuje aloe vero, ki pomaga ohranjati vlažnost kože, ter morske minerale za nego.
  • Blago čiščenje: Čisti s koži prilagojenimi pH-nevtralnimi čistilnimi snovmi in pušča nežen, svež vonj.
  • Nežno do kože: Idealno za vsakodnevno uporabo in pogosto prhanje.

Št. izd.: MUE-4534567
Vsebina: 400 ml
EAN: 9005356019752
Št.-Proizvajalca: 4534567
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Parfum, Citric Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, C12-13 Alkyl Lactate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Maris Sal, Panthenol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate

Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm med Frische gel za prhanje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder