Lou de Pré Sweet Sahara parfumska voda, 90 ml

Čutna dišava z dolgotrajno osnovno noto

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske in moške
  • cvetlični, sadni in sladki poudarki
  • fina porazdelitev zaradi razpršilnika s črpalko

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml

Lou de Pré Sweet Sahara parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 38,98
Opis

Sweet Sahara parfumska voda znamke Lou de Pré ponuja svež in čuten dišavni značaj s cvetličnimi, sadnimi in sladkimi poudarki. Dišavno kompozicijo zaokroža dolgotrajna osnovna nota.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Čuten dišavni značaj: združuje cvetlične, sadne in sladke poudarke s svežo noto.
  • Elegantna dišavna piramida: vsebuje dišavne note vrtnice, vanilje, šmarnice, mošusa, benzoina in sandalovine.
  • Dolgotrajna osnovna nota: poskrbi za dolgotrajno dišavno izkušnjo.
  • Enakomerna porazdelitev: razpršilnik s pumpico omogoča fin in natančen nanos.

Št. izd.: MUE-64697
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719646970
Št.-Proizvajalca: 64697
Blagovne znamke: Lou de Pré

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Sweet Sahara parfumska voda