Lab System Hyaluron vlažilni šampon, 250 ml

Nežno čiščenje in mehak občutek na laseh

Novosti!

€ 6,99

(€ 27,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suhe lase in vse tipe las
  • s hialuronsko kislino in pantenolom
  • brez silikonov in vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Lab System Hyaluron vlažilni šampon, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 20,98
Opis

Vlažilni šampon s hialuronom znamke Lab System je tekoči šampon za nežno čiščenje las in lasišča. Primeren je za vse tipe las in posebej prilagojen potrebam suhih las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežno čiščenje: Nežno očisti lase in lasišče za čist in negovan občutek.
  • Negovalna formula: Vsebuje hialuron in pantenol ter lasem podari nežen sijaj.
  • Mehak rezultat: Po umivanju poskrbi za mehak občutek las.
  • Premišljena formula: Veganski izdelek s formulo brez silikonov.

Št. izd.: MUE-21890
Vsebina: 250 ml
EAN: 4053776028125
Št.-Proizvajalca: 21890
Blagovne znamke: Lab System
Tip las: vsi tipi las, suhi lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lab System Hyaluron vlažilni šampon

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder