Inao Moist Mist Toner Spritz, 150 ml

Osvežujoča meglica v spreju za prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 7,99

(€ 53,27 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • primerno za vsak tip kože
  • z betainom, ureo in glicerinom
  • fina meglica brez uporabe vatne blazinice

Pogosto naročeno skupaj z bebe Sensitive Care nežna krema, 150 ml

Inao Moist Mist Toner Spritz, 150 ml € 7,99 (€ 53,27 / l)
bebe Sensitive Care nežna krema, 150 ml € 3,29 (€ 21,93 / l)
Skupna cena: € 11,28
Opis

Moist Mist Toner Spritz znamke Inao je tonik za obraz v obliki pršila za vse tipe kože, ki poskrbi za negovan in svež videz. Njegova lahka tekstura se hitro vpije in na koži pusti prijeten občutek brez filma.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna kombinacija: Vsebuje betain, ureo in glicerin.
  • Praktična uporaba: Fina meglica omogoča preprost nanos brez vatne blazinice.
  • Prilagodljiva uporaba: Idealno za uporabo po čiščenju ali kadar koli čez dan.

Št. izd.: MUE-951971
Vsebina: 150 ml
EAN: 4059729519719
Št.-Proizvajalca: 951971
Blagovne znamke: Inao
Uporaba: Razpršite neposredno na obraz in vrat ali nežno porazdelite po koži z vatirano blazinico.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Betaine, Urea, Sodium Lactate, Oryza Sativa Extract, Tocopherol (Vitamin E), 1.2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Sodium Oleoyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Sodium Oleate, Sodium Sulfate, Sodium Citrate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Parfum, CI 14700 (Red 4), CI 42090 (Blue 1)

Pravne informacije
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Inao Moist Mist Toner Spritz

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder