BARFUSS Intenzivna krema za stopala, 75 ml

Intenzivno vlaženje za vsakodnevno nego

Novosti!

€ 2,19

(€ 29,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suha in obremenjena stopala
  • sadno-svež vonj in urea
  • bogata nega in primerno za diabetike

Pogosto naročeno skupaj z Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml

BARFUSS Intenzivna krema za stopala, 75 ml € 2,19 (€ 29,20 / l)
Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / l)
Skupna cena: € 5,28
Opis

Intenzivna krema za stopala znamke BARFUSS neguje suha in obremenjena stopala z bogato formulacijo za vsakodnevno uporabo. Intenzivno vlaži in zmanjšuje občutek suhosti.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Bogata formula: Z ureo, alantoinom in glicerinom za intenzivno vlaženje.
  • Za posebne potrebe: Primerna tudi za diabetike.
  • Prijeten vonj: Pusti sadno-svež vonj.
  • Zmanjševanje občutka suhosti: Občutno zmanjšuje občutek suhosti kože.

Št. izd.: MUE-57575
Vsebina: 75 ml
EAN: 4053776038957
Št.-Proizvajalca: 57575
Blagovne znamke: BARFUSS
Tip kože: suha koža
Uporaba: Nežno vmasirajte v suha, čista stopala in pustite, da se dobro vpije.
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BARFUSS Intenzivna krema za stopala