BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g

Osvežilna kopel za utrujena stopala

Novosti!

€ 2,49

(€ 5,53 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 g

Na zalogi od 6. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 7. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za uporabo na stopalih
  • z oljem poprove mete, evkaliptusa in rožmarina
  • z morsko soljo

Pogosto naročeno skupaj z Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml

BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / l)
Skupna cena: € 5,58
Opis

Sol za kopel stopal znamke BARFUSS je namenjena uporabi na stopalih.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za stopala: Posebej zasnovana za uporabo na stopalih.
  • Izbrana olja: Vsebuje olje poprove mete, evkaliptusa in rožmarina.
  • Z morsko soljo: Formula je obogatena z morsko soljo.

Št. izd.: MUE-5324-BAR05
Vsebina: 450 g
EAN: 4053776043425
Št.-Proizvajalca: 5324 BAR05
Blagovne znamke: BARFUSS
Tip kože: za vsak tip kože
Pravne informacije
Proizvajalec: TITANIA® Fabrik GmbH, Fortuna Str. 8-14, 42489, Wülfrath, Nemčija, www.titania-fabrik.de/startseite

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BARFUSS Sol za kopel za stopala