BARFUSS Krema za hitro nego stopal, 100 ml

Hitro vpojna nega za negovan videz kože

Novosti!

€ 2,19

(€ 21,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za obremenjena stopala
  • svež negovalni vonj in nemastna tekstura
  • z jabolčno kislino, oljčnim oljem in pantenolom

Pogosto naročeno skupaj z BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g

BARFUSS Krema za hitro nego stopal, 100 ml € 2,19 (€ 21,90 / l)
BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Skupna cena: € 4,68
Opis

Krema za stopala Sekundenpflege znamke BARFUSS nudi intenzivno nego obremenjenim stopalom. Njena formula se hitro vpije, ne masti in s svežim negovalnim vonjem omogoča preprosto uporabo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za obremenjena stopala: Nudi intenzivno nego in je idealna za redno nego stopal.
  • Izbrane sestavine: Formula z jabolčno kislino, mlečno kislino, oljčnim oljem in pantenolom.
  • Hitro vpijanje: Na koži ne pušča mastnega filma.
  • Obnova kože: Podpira naravno obnovo kože.
  • Pri poroženeli koži: Ob redni uporabi pomaga negovati rahlo poroženelo kožo.

Št. izd.: MUE-57252
Vsebina: 100 ml
EAN: 4068829572500
Št.-Proizvajalca: 57252
Blagovne znamke: BARFUSS
Tip kože: normalna koža
Uporaba: Nežno vmasirajte v suha, čista stopala in pustite, da se dobro vpije.
Pravne informacije
Proizvajalec: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Nemčija, chh-cosmetic.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BARFUSS Krema za hitro nego stopal