Terra Naturi Rožna krema za roke, 75 ml

Neguje vaše roke in poskrbi za prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 2,29

(€ 30,53 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z bio olji in bio karitejevim maslom
  • hitro se vpije brez mastnega filma

Pogosto naročeno skupaj z Terra Naturi SMOOTH kremno oljni losjon, 200 ml

Terra Naturi Rožna krema za roke, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / l)
Terra Naturi SMOOTH kremno oljni losjon, 200 ml € 3,39 (€ 16,95 / l)
Skupna cena: € 5,68
Opis

Gobica za ličenje znamke Terra Naturi je praktičen pripomoček za enakomeren nanos in zabrisovanje tekočih ter kremastih tekstur, kot sta tekoča podlaga ali korektor. Prilagodi se konturam obraza in pusti prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestranska kapljičasta oblika: Koničasta stran omogoča ciljno prekrivanje manjših predelov, široka zaobljena stran pa je idealna za večje predele, kot so lica in čelo.
  • Natančen nanos: Mehka struktura omogoča enakomerno zabrisovanje ličil.
  • Preprosta nega: Enostavno jo očistite z blagim šamponom in toplo vodo ter pred ponovno uporabo popolnoma posušite.
  • Biološko razgradljiva: Material je izdelan iz biološko razgradljive snovi za bolj trajnostno uporabo.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju z blagim šamponom in toplo vodo pustite gobico, da se pred ponovno uporabo popolnoma posuši.


Št. izd.: MUE-17628
Vsebina: 75 ml
EAN: 2200302517628
Št.-Proizvajalca: 17628
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Kremo nežno vmasirajte v suhe in čiste roke. Po potrebi nanos ponovite večkrat na dan.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Cetearylalcohol, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Isoamyl Laurate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Rosa Canina Fruit Oil[2], Parfum[1], Potassium Sorbate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Citronellol[1], Geraniol[1], Eugenol[1]

  1. naravna parfumska kompozicija
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. izdelano iz ekoloških surovin

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi Rožna krema za roke

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder