SWISS-O-PAR Medena blazinica za nego las, 25 ml

Negovan občutek las in gladek sijaj v nekaj minutah

Novosti!

€ 0,99

(€ 39,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 25 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z medom in D-pantenolom
  • brez silikonov in mikroplastike

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

SWISS-O-PAR Medena blazinica za nego las, 25 ml € 0,99 (€ 39,60 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 16,78
Opis

Medena blazinica za nego las znamke SWISS-O-PAR je nega za vse tipe las, ki poskrbi za negovan videz in sijaj. Kremasta tekstura pušča prijetno mehak občutek las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe las: Primerna za nego vseh tipov las pri ženskah in moških.
  • Negovalna formula: Formula z medom in D-pantenolom.
  • Brez silikonov: Sestava ne vsebuje silikonov in mikroplastike.
  • Praktična embalaža: Omogoča preprosto odmerjanje nege za lase.

Navodilo za uporabo: Po umivanju nanesite na vlažne lase, pustite delovati približno dve minuti in nato izperite.


Št. izd.: MUE-6600
Vsebina: 25 ml
EAN: 4104260066007
Št.-Proizvajalca: 6600
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Medena blazinica za nego las