Stay Well Vegan Collagen Serum, 50 ml

Intenzivni serum za obraz za čvrstejši občutek in elastičnost kože

Novosti!

€ 19,99

(€ 399,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno nego obraza
  • z veganskim kolagenom in bakuchiolom
  • lahka tekstura in preprosta uporaba

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Stay Well Vegan Collagen Serum, 50 ml € 19,99 (€ 399,80 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 24,48
Opis

Vegan Collagen Serum znamke Stay Well je serum za obraz, namenjen negovanemu videzu čvrste in prožne kože. Idealen je za vsakodnevno nego obraza zjutraj in zvečer.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna formula: Z veganskim kolagenom, bakuchiolom, pšeničnimi aminokislinami in Natto Gum.
  • Peptidni kompleks: Obogaten s peptidi, kot sta bakrov tripeptid-1 in palmitoil pentapeptid-4.
  • Prijetna uporaba: Odlikuje ga lahka tekstura, ki se zlahka vpije v kožo.
  • Živalim prijazna formula: Veganska sestava, ki ni testirana na živalih.

Navodilo za uporabo: Serum nanesite po čiščenju obraza in pred negovalno kremo.


Št. izd.: MUE-12712
Vsebina: 50 ml
EAN: 4745090047578
Št.-Proizvajalca: 12712
Blagovne znamke: Stay Well
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Vegan Collagen Serum