Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA, 20 g

Globinsko čiščenje por in občutek čiste kože

Novosti!

€ 4,59

(€ 229,50 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z izvlečkoma zelenega čaja in janeža
  • čistilni kisikovi mehurčki

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml

Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA, 20 g € 4,59 (€ 229,50 / kg)
NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 6,88
Opis

Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA znamke Stay Well je izpirna maska iz tkanine za vse tipe kože, ki zagotavlja čist občutek na koži. Nastajajoči kisikovi mehurčki omogočajo temeljito čiščenje por in nežno odstranjujejo nečistoče s kože.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Temeljito čiščenje por: Nastajajoči kisikovi mehurčki pomagajo odstraniti nečistoče s kože.
  • Izbrana formula z izvlečki: Temelji na formuli z izvlečkom zelenega čaja in izvlečkom plodov janeža z antioksidativnimi lastnostmi.
  • Za vse tipe kože: Zagotavlja nežno čiščenje in preprosto uporabo.

Št. izd.: MUE-12061
Vsebina: 20 g
EAN: 4745090048469
Št.-Proizvajalca: 12061
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Masko za obraz v robčku položite na očiščen obraz. Po 10 do 15 minutah delovanja masko odstranite z obraza in v kožo nežno vmasirate ostanke maske, dokler se popolnoma ne vpijejo. Nato nanesite želeno kremo za obraz.
Sestavine (INCI)

Aqua, Disiloxane, Glycerin, Methylpropanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates Copolymer, Potassium Cocoate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Camelia Sinensis Leaf Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Tromethamine, Hydroxyacetophenone, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Parfum, CI 77288 (Chromium Oxide Green)

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA