Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming, 22 g

Gladek občutek na koži in preprosta uporaba

Novosti!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 22 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z veganskim kolagenom
  • K-Beauty sheet maska za obraz

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 3,28
Opis

Classic sheet mask - COLLAGEN Firming znamke Stay Well je K-Beauty maska iz tkanine za obraz, primerna za vse tipe kože, ki zagotavlja voljen in negovan občutek na koži.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Zagotavlja primerno nego za vsak tip kože.
  • Z veganskim kolagenom: Formula vsebuje veganski kolagen za negovan občutek na koži.
  • K-Beauty nega: Maska iz tkanine korejske izdelave za uporabo na obrazu.
  • Mehka koža: Pušča prijetno mehak in gladek občutek na koži.
  • Enostavna uporaba: Uporaba je povsem preprosta.

Navodilo za uporabo: Položite na očiščen obraz in po času delovanja nežno odstranite.


Št. izd.: MUE-STA0107
Vsebina: 22 g
EAN: 4745090043853
Št.-Proizvajalca: STA0107
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Masko za obraz v robčku položite na očiščen obraz. Po 10 do 15 minutah delovanja masko odstranite z obraza in v kožo nežno vmasirate ostanke maske, dokler se popolnoma ne vpijejo. Nato nanesite želeno kremo za obraz.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oat Amino Acids, Vegetable Amino Acids, Vegetable Amino Acids, Diospyros Kaki Leaf Extract, Charcoal, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea (Purslane) Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Betaine, Sodium Hyaluronate, Arginin, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 80, Propandiol, Allantoin, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, 1.2-Hexanediol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Parfum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Classic sheet mask - COLLAGEN Firming