Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing, 22 g

Osvežujoča nega obraza za negovan občutek na koži

Novosti!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 22 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z izvlečkom aloe vere
  • za svež in negovan občutek kože

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 3,28
Opis

Classic sheet mask - ALOE Moisturizing znamke Stay Well je maska iz tkanine za vse tipe kože, ki poskrbi za osvežen in negovan občutek na koži.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Zagotavlja primerno nego obraza za vsak tip kože.
  • Dragocene negovalne sestavine: Formula z izvlečkom aloe vere, Centella Asiatica in natrijevim hialuronatom.
  • Dobro prileganje: Tkanina se optimalno prilagodi obrisom obraza.
  • Izdelano v Koreji: Kakovostna maska iz tkanine korejske izdelave.
  • Enostavna uporaba: Omogoča zelo preprosto uporabo.

Št. izd.: MUE-STA0102
Vsebina: 22 g
EAN: 4745090043808
Št.-Proizvajalca: STA0102
Blagovne znamke: Stay Well
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Masko za obraz v robčku položite na očiščen obraz. Po 10 do 15 minutah delovanja masko odstranite z obraza in v kožo nežno vmasirate ostanke maske, dokler se popolnoma ne vpijejo. Nato nanesite želeno kremo za obraz.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Centella Asiatica Extract, Portulaca Oleracea (Purslane) Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Sodium Hyaluronate, Arginin, Arginin, Xanthan Gum, Carbomer, Polysorbate 80, Propandiol, Allantoin, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, 1.2-Hexanediol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Parfum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Stay Well Classic sheet mask - ALOE Moisturizing