SOS Šampon proti ušem, 100 ml

Odstranjevanje naglavnih uši in gnid za vso družino

Novosti!

€ 9,89

(€ 98,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • pri pojavu naglavnih uši
  • brez kemičnih insekticidov
  • za uporabo na mokrih in suhih laseh

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

SOS Šampon proti ušem, 100 ml € 9,89 (€ 98,90 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 23,88
Opis

Šampon proti ušem znamke SOS je medicinski pripomoček za ciljno uporabo pri naglavnih ušeh, ki pomaga pri odstranjevanju naglavnih uši in gnid.

Vse prednosti na kratko:

  • Ciljno delovanje: namenjen odstranjevanju naglavnih uši in gnid.
  • Nežna formula: brez kemičnih insekticidov ter nežna do lasišča in las.
  • Za vso družino: preprosta uporaba za vso družino.

Navodilo za uporabo: Uporabite ga lahko na mokrih ali suhih laseh.


Št. izd.: MUE-53574
Vsebina: 100 ml
EAN: 4036581526871
Št.-Proizvajalca: 53574
Blagovne znamke: SOS
Medicinski Izdelek: Ta izdelek je medicinski pripomoček. Prosimo, upoštevajte navodila za uporabo in informacije na embalaži. Po potrebi se posvetujte z ustrezno usposobljeno strokovno osebo (npr. zdravnikom ali farmacevtom).
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cocamide Mea, Tocopherylacetat, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon, Citric Acid

Pravne informacije
Proizvajalec: Districon GmbH, Bessie-Coleman-Straße 13, 60549, Frankfurt, Nemčija, kontakt@districon.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SOS Šampon proti ušem