SOS Gel proti glivicam na stopalih, 30 ml

Ciljna nega stopal in zaščita pred nastankom neprijetnega vonja

Novosti!

€ 7,49

(€ 249,67 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za nego stopal pri glivičnih težavah
  • z Natilact in zaščitno plastjo
  • pomaga pomiriti srbenje in draženje

Pogosto naročeno skupaj z Scholl Deodorant za čevlje, 150 ml

SOS Gel proti glivicam na stopalih, 30 ml € 7,49 (€ 249,67 / l)
Scholl Deodorant za čevlje, 150 ml € 3,19 (€ 21,27 / l)
Skupna cena: € 10,68
Opis

Gel proti glivicam na stopalih znamke SOS je certificiran medicinski pripomoček za zdravljenje glivične okužbe stopal. Lokalno delujoči gel tvori zaščitno plast in ustvarja okolje, neugodno za glivice na stopalih.

Vse prednosti na kratko:

  • Ciljno zdravljenje: namenjen ciljnemu zdravljenju glivične okužbe stopal.
  • Zaščitna formula: na prizadetih mestih tvori zaščitno plast in preprečuje ponoven neprijeten vonj stopal.
  • Lajšanje simptomov: s hidratantnim Natilactom blaži draženje in srbenje.
  • Nežna uporaba: uporablja se lahko tudi med nosečnostjo in dojenjem.

Št. izd.: MUE-54002
Vsebina: 30 ml
EAN: 4036581540020
Št.-Proizvajalca: 54002
Blagovne znamke: SOS
Medicinski Izdelek: Ta izdelek je medicinski pripomoček. Prosimo, upoštevajte navodila za uporabo in informacije na embalaži. Po potrebi se posvetujte z ustrezno usposobljeno strokovno osebo (npr. zdravnikom ali farmacevtom).
Sestava

voda, glicerol, denaturiran alkohol, sečnina, Natilact, amonijev akriloildimetiltaurat/VP-kopolimer, natrijeva sol 4-oksopentanojske kisline, mentil laktat, eterično olje poprove mete, mlečna kislina, natrijev anizat, terpinen-4-ol, limonen

Pravne informacije
Proizvajalec: Districon GmbH, Bessie-Coleman-Straße 13, 60549, Frankfurt, Nemčija, kontakt@districon.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SOS Gel proti glivicam na stopalih

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder