BARFUSS Sprej za stopala s pravo svilo, 100 ml

Prijeten občutek na koži in manj trenja v čevlju

Novosti!

€ 2,99

(€ 29,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • primerno za stopala
  • svilnat in suh občutek na koži
  • zmanjšuje trenje v čevlju

Pogosto naročeno skupaj z BARFUSS Intenzivna krema za stopala, 75 ml

BARFUSS Sprej za stopala s pravo svilo, 100 ml € 2,99 (€ 29,90 / l)
BARFUSS Intenzivna krema za stopala, 75 ml € 2,19 (€ 29,20 / l)
Skupna cena: € 5,18
Opis

Pršilo za stopala Echte Seide znamke BARFUSS zagotavlja suh občutek na koži stopal in zmanjšuje trenje v čevlju.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Svilnat občutek na koži: Na stopalih pusti suh in svilnat občutek.
  • Manj trenja: Zmanjšuje trenje v čevlju med hojo.
  • Svež vonj: Vonj zagotavlja prijetno svežino.
  • Rahlo hladi: Na koži pusti rahel hladilni učinek.
  • Dolgotrajno: Stopalom zagotavlja dolgotrajno svežino.

Št. izd.: MUE-101182
Vsebina: 100 ml
EAN: 2200309511360
Št.-Proizvajalca: 101182
Blagovne znamke: BARFUSS
Tip kože: normalna koža
Sestavine (INCI)

Butan, Propane, Isobutan, Isopropyl Myristate, Dibutyl Adipate, Aqua, Propylene Glycol, Aluminum Chlorohydrate, Triethylcitrate, Parfum, Disteardimonium Hectorite, 2-Methyl 5-Cyclohexylpentanol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Menthol, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Limonene, Pinene, Carvone, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Hydrolized Rice Protein, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Turpentine, Beta-Caryophyllene, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Pravne informacije
Proizvajalec: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Nemčija, jocosregensburg.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BARFUSS Sprej za stopala s pravo svilo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder