Skinable Power Peptide krema za oči, 15 ml

Nega za svež občutek na koži in enakomeren videz

Novosti!

€ 7,99

(€ 532,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 15 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljive oči in vse tipe kože
  • s kompleksom peptidov in kofeinom
  • brez parfumov in etanola

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Power Peptide krema za oči, 15 ml € 7,99 (€ 532,67 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Krema za predel okoli oči Power Peptide znamke Skinable je primerna za vse tipe kože ter občutljivemu predelu okoli oči daje svež in negovan videz. Njena negovalna formula poskrbi za optično bolj enakomeren videz kože.

Vse prednosti na kratko:

  • Enakomernejši videz: pigmenti z učinkom optičnega mehčanja poskrbijo za bolj enakomeren videz kože.
  • Izbrane sestavine: formula z 2 % kompleksa peptidov, 6 % lipidnega kompleksa iz skvalana, mandljevega olja in karitejevega masla ter kofeinom, vitaminom E acetatom in koencimom Q10.
  • Rastlinska kombinacija: vsebuje kombinacijo gloga in arabskega jasmina.
  • Brez dodatkov: formula je brez parfumov in brez dodanega etanola.

Navodilo za uporabo: Zjutraj in zvečer nežno vmasirajte v očiščeno kožo.


Št. izd.: MUE-490378
Vsebina: 15 ml
EAN: 2200303782162
Št.-Proizvajalca: 490378
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Nanesite majhno količino kreme na čisto, suho kožo na področje okrog oči in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearylalcohol, Dicaprylyl Carbonate, Squalane, Cetearyl Olivate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Propandiol, Sorbitan Olivate, Tocopherylacetat, Crataegus Monogyna Flower Extract, Jasminum Sambac Flower Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Lecithin, Caffeine, Tocopherol (Vitamin E), Ubiquinone, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Phenoxyethanol, Mica, CI 77891

Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Power Peptide krema za oči