Skinable PHA Liquid Refiner, 100 ml

Nežen piling učinek in optimalna priprava na nego

Novosti!

€ 5,99

(€ 59,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • s 3 % PHA in sokom aloe vere
  • brez parfumov, alkohola in silikonov

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable PHA Liquid Refiner, 100 ml € 5,99 (€ 59,90 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 10,48
Opis

PHA Liquid Refiner znamke Skinable je kislinski piling za normalno kožo, ki lahko prispeva k enakomernejšemu tenu. Tonik za obraz kožo pripravi na nadaljnjo nego in pomaga preprečevati občutek zategovanja zaradi suhosti.

Vse prednosti na kratko:

  • Nežen piling učinek: formula s 3 % PHA (polihidroksi kisline) za blago nego.
  • Negovalne sestavine: vsebuje 10 % soka aloe vere, 4,9 % glicerina in 1 % betaina.
  • Minimalistična formula: izdelana brez parfumov, alkohola, silikonov in mikroplastike.

Navodilo za uporabo: Sprva uporabite enkrat tedensko po čiščenju, nato pogostost počasi povečujte na največ trikrat tedensko. Po nanosu uporabite nego z zaščitnim faktorjem najmanj SPF 30.


Št. izd.: MUE-490372
Vsebina: 100 ml
EAN: 2200303776918
Št.-Proizvajalca: 490372
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: normalna koža
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte v vlažno kožo obraza, izogibajte se predelu okoli oči in ust, nato previdno izperite z vodo. Piling uporabite na obrazu največ 1-2 krat na teden.
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Gluconolactone, Betaine, Xanthan Gum, Sodium Hydroxyde, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable PHA Liquid Refiner