Skinable Pure Hydration Liquid Toner, 100 ml

Osvežilna nega in priprava na negovalno rutino

Novosti!

€ 5,99

(€ 59,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • s 5 % niacinamida in NMF kompleksom
  • brez parfumov in alkohola

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Pure Hydration Liquid Toner, 100 ml € 5,99 (€ 59,90 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 10,48
Opis

Pure Hydration Liquid Toner znamke Skinable je osvežujoč tonik za vsakodnevno nego normalne kože obraza. Lahka tekstura vašo kožo pripravi na nadaljnjo nego in poskrbi za prijeten občutek kože.

Vse prednosti na kratko:

  • Negovalni kompleks učinkovin: formula s 5 % niacinamida ter ureo, mlečno kislino, aminokislinami, glicerinom in pantenolom podpira uravnotežen občutek in negovan videz kože.
  • Brez dodatkov: formula brez parfumov, alkohola (brez dodanega etanola), silikonov in mikroplastike.
  • Osvežujoča nega: združuje lastnosti tonika z osvežujočo nego za normalno kožo.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju nežno vtapkajte v kožo ali nanesite z vatirano blazinico.


Št. izd.: MUE-490373
Vsebina: 100 ml
EAN: 4053776002705
Št.-Proizvajalca: 490373
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: normalna koža
Uporaba: Razpršite neposredno na obraz in vrat ali nežno porazdelite po koži z vatirano blazinico.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Pure Hydration Liquid Toner