Skinable Calming Liquid Toner, 100 ml

Optimalna priprava na nego in ohranjanje ravnovesja vlage

Novosti!

€ 5,99

(€ 59,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za normalno kožo
  • z betainom, pantenolom in glicerinom
  • brez parfumov, alkohola in silikonov

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Skinable Calming Liquid Toner, 100 ml € 5,99 (€ 59,90 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 10,48
Opis

Calming Liquid Toner znamke Skinable je tonik za normalno kožo, ki vašo kožo pripravi na naslednje korake nege. Združuje lastnosti tonika za obraz z lahko nego in pomaga ohranjati ravnovesje vlage v koži.

Vse prednosti na kratko:

  • Priprava na nego: normalno kožo pripravi na nadaljnjo nego ter ji daje osvežen in nežen občutek.
  • Izbrani kompleks: vsebuje 3 % Calming kompleksa iz plodov čerimoje in alantoina ter 3 % betaina iz sladkorne pese.
  • Negovalna formula: obogatena z 0,9 % pantenola in glicerinom za podporo ravnovesju vlage.
  • Minimalistična formula: brez parfumov, alkohola (brez dodanega etanola), barvil, silikonov in mikroplastike.

Varnostno opozorilo: Izogibajte se predelu okoli oči.


Št. izd.: MUE-490374
Vsebina: 100 ml
EAN: 2200303777380
Št.-Proizvajalca: 490374
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: normalna koža
Uporaba: Razpršite neposredno na obraz in vrat ali nežno porazdelite po koži z vatirano blazinico.
Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Calming Liquid Toner

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder