Silavit Sprostitvena kopel z evkaliptusom, 600 g

Poživljajoča kopel z aromatičnimi olji

Novosti!

€ 3,99

(€ 6,65 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 600 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z evkaliptusovim, timijanovim in čajevčevim oljem
  • kopalni kristali z morsko soljo in veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z Tesori d'Oriente Byzantium kremna kopel, 500 ml

Silavit Sprostitvena kopel z evkaliptusom, 600 g € 3,99 (€ 6,65 / kg)
Tesori d'Oriente Byzantium kremna kopel, 500 ml € 3,99 (€ 7,98 / l)
Skupna cena: € 7,98
Opis

Sprostitvena kopel z evkaliptusom znamke Silavit je kopalna sol za vse tipe kože, ki kopel obogati z izbranimi olji. Kopalni kristali iz morske soli se raztopijo v topli vodi in sproščajo aromo eteričnih olj.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primerna za uporabo pri vseh tipih kože.
  • Izbrana olja: Formula z oljem evkaliptusa, timijana in čajevca.
  • Osvežilna nota: Obogatena z osvežilno dišečim mentolom.
  • Osnova iz morske soli: Kopalni kristali na osnovi morske soli sproščajo svojo aromo v kopalni vodi.
  • Veganska formula: Primerna za veganski življenjski slog.

Navodilo za uporabo: Priporočeno trajanje kopeli je 10 do 20 minut pri temperaturi vode od 36 do 38 stopinj Celzija.


Št. izd.: MUE-V7697C
Vsebina: 600 g
EAN: 2200275356224
Št.-Proizvajalca: V7697C
Blagovne znamke: Silavit
Uporaba: Majhno količino izdelka vlijte v kad med polnjenjem z vodo in pričnite s sproščujočim kopanjem.
Sestavine (INCI)

Maris Sal, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Decyl Glucoside, Aqua, Menthol, P-Cymene, Thymol, Linalool, Thymus Serpillum Oil, Carvacrol, Abies Sibirica (Siberian Fir) Needle Oil, Pinus Species Twig Leaf Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene, CI 47005, CI 42051, Sodium Chloride, Sodium Sulfate

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Silavit Sprostitvena kopel z evkaliptusom