Silavit Kopalna sol Mrtvo morje z aloe vero, 420 g

Negovalna kopel za prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 2,49

(€ 5,93 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 420 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo in suho kožo
  • s soljo Mrtvega morja in aloe vero
  • za prijeten občutek na koži po kopanju

Pogosto naročeno skupaj z Tesori d'Oriente Byzantium kremna kopel, 500 ml

Silavit Kopalna sol Mrtvo morje z aloe vero, 420 g € 2,49 (€ 5,93 / kg)
Tesori d'Oriente Byzantium kremna kopel, 500 ml € 3,99 (€ 7,98 / l)
Skupna cena: € 6,48
Opis

Kopalna sol Mrtvo morje z aloe vero znamke Silavit je dodatek za polno kopel, posebej prilagojen potrebam občutljive in suhe kože. Po kopanju zagotavlja prijeten občutek na koži.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo in suho kožo: Idealno prilagojena posebnim potrebam teh tipov kože.
  • Dragocene sestavine: Vsebuje sol iz Mrtvega morja in izvleček aloe vere.
  • Prijeten občutek na koži: Koža je po kopanju občutno negovana.
  • Enostavna uporaba: Omogoča preprosto pripravo polne kopeli.

Navodilo za uporabo: Vsebino vrečke raztopite v vroči vodi in dodajte hladno vodo, dokler ne dosežete temperature kopeli 37–38 °C. Priporočeno trajanje kopeli je približno 20 minut.


Št. izd.: MUE-105272
Vsebina: 420 g
EAN: 4053776017334
Št.-Proizvajalca: 105272
Blagovne znamke: Silavit
Uporaba: Majhno količino izdelka vlijte v kad med polnjenjem z vodo in pričnite s sproščujočim kopanjem.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Silavit Kopalna sol Mrtvo morje z aloe vero