Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Flawless Glow, 200 ml

Gladek občutek na koži in sijoč videz v vsakdanjem življenju

Novosti!

€ 9,09

(€ 45,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za telo in vsakodnevno nego
  • lahka tekstura, ki se hitro vpije
  • z intenzivnim vlažilnim učinkom

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Flawless Glow, 200 ml € 9,09 (€ 45,45 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 12,28
Opis

Gluta-Hya Serum Burst Lotion Flawless Glow znamke Vaseline je lahek losjon za telo, ki se hitro vpije in kožo intenzivno oskrbi z vlago. Poskrbi za prožen občutek kože ter ji v vsakdanjem življenju podari bolj enakomeren in sijoč videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Lahka tekstura: Hitro se vpije v kožo, ne da bi pustila težek občutek.
  • Intenzivna vlažilna nega: Kožo zanesljivo oskrbi s potrebno vlago.
  • Bolj enakomeren videz kože: Koži podari sijoč videz in svež sijaj.
  • Prožen občutek: Koža je na otip gladka in negovana.

Št. izd.: MUE-65226547
Vsebina: 200 ml
EAN: 8721317739354
Št.-Proizvajalca: 65226547
Blagovne znamke: Vaseline
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Flawless Glow

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder