Skinable Fluid za zaščito pred soncem SPF 50, 50 ml

Visoka zaščita pred soncem in lahka nega za vsak dan

Novosti!

€ 7,99

(€ 159,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • visoka UV-zaščita s SPF 50
  • z glicerinom, pantenolom in hialuronsko kislino

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Skinable Fluid za zaščito pred soncem SPF 50, 50 ml € 7,99 (€ 159,80 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 15,48
Opis

Sunfluid SPF 50 znamke Skinable zagotavlja zanesljivo zaščito obraza pred soncem in je primeren za vse tipe kože. Njegova lahka tekstura se prijetno vpije, ne da bi pustila neželen film, in se preprosto nanaša.

Vse prednosti na kratko:

  • Visoka UV-zaščita: zagotavlja zanesljivo zaščito pred UV-sevanjem z zaščitnim faktorjem SPF 50.
  • Negovalna formula: vsebuje 3 % glicerina, 0,9 % pantenola in 0,08 % Triple hialuronske kisline.
  • Vsakodnevna nega: idealen za vsakodnevno uporabo na obrazu.
  • Nežna formula: formula je pH-nevtralna ter brez alkohola, parfumov, silikonov, parafinov, mikroplastike ter sintetičnih barvil in dišav.

Št. izd.: MUE-490390
Vsebina: 50 ml
EAN: 4053776046242
Št.-Proizvajalca: 490390
Blagovne znamke: Skinable
Tip kože: za vsak tip kože, normalna koža
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dibutyl Adipate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Phenoxyethyl Caprylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Arginin, Cellulose, Dicaprylyl Carbonate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Sphingomonas Ferment Extract, Trehalose, Urea, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Serin, Pentylene Glycol, Pullulan, Sodium Stearoyl Glutamate, Microcrystalline Cellulose, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Algin, Sodium Gluconate, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol

Pravne informacije
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Skinable Fluid za zaščito pred soncem SPF 50

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder