OGX Conditioner extra strength damage remedy + coconut miracle oil, 385 ml

Gladka nega in preprosto razčesavanje

Novosti!

€ 8,49

(€ 22,05 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 385 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za obremenjene in krepaste lase
  • s kokosovim oljem in izvlečkom tiare
  • brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

OGX Conditioner extra strength damage remedy + coconut miracle oil, 385 ml € 8,49 (€ 22,05 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,28
Opis

Conditioner extra strength damage remedy + coconut miracle oil znamke OGX je kremast balzam za obremenjene, suhe, krepaste ali kodraste lase. Olajša razčesavanje in lasem podari svilnat ter sijoč videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Gladki lasje: pomaga ukrotiti krepaste in štrleče lase ter olajša česanje.
  • Negovalna formula: vsebuje kokosovo olje, izvleček tiare in izvleček vaniljevega stroka.
  • Brez sulfatnih površinsko aktivnih snovi: formula za vsakodnevno nego las ne vsebuje sulfatnih površinsko aktivnih snovi.
  • Za kodraste lase: pomaga definirati posamezne pramene kodrastih las in pusti mehak občutek.
  • Prijeten vonj: na laseh pusti vonj po kokosu in vanilji.

Št. izd.: MUE-80238
Vsebina: 385 ml
EAN: 22796972217
Št.-Proizvajalca: 80238
Blagovne znamke: OGX
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek OGX Conditioner extra strength damage remedy + coconut miracle oil