Savoderm pH5 krema za telo, 200 ml

Intenzivna nega in zaščita naravne kožne bariere

Novosti!

€ 5,59

(€ 27,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • s karitejevim maslom, ovsenim oljem in pantenolom
  • zaščita pred izsušitvijo

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN Body Lotion, 250 ml

Savoderm pH5 krema za telo, 200 ml € 5,59 (€ 27,95 / l)
NIVEA MEN Body Lotion, 250 ml € 4,99 (€ 19,96 / l)
Skupna cena: € 10,58
Opis

pH5 krema za telo znamke Savoderm je intenzivna nega telesa, posebej razvita za občutljivo kožo. Neguje in podpira naravno kožno bariero ter pomaga zaščititi kožo pred izsušitvijo.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej prilagojena potrebam občutljive kože.
  • Dolgotrajno vlaženje: Kožo takoj in dolgotrajno vlaži ter jo ščiti pred izsušitvijo.
  • Bogata formula: Vsebuje karitejevo maslo, ovseno olje in pantenol za intenzivno nego.
  • Hitro vpijanje: Hitro se vpije in kožo naredi svilnato mehko na otip.
  • Zaščita kožne bariere: Neguje in podpira naravno kožno bariero.

Št. izd.: MUE-200000434
Vsebina: 200 ml
EAN: 9005356029270
Št.-Proizvajalca: 200000434
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: občutljiva koža
Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm pH5 krema za telo