Savoderm pH5 gel za prhanje, polnilo, 750 ml

Nežno čiščenje telesa za gladek občutek na koži

Novosti!

€ 7,79

(€ 10,39 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 750 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • nežno čiščenje s provitaminom B5
  • pH-nevtralna formula za kožo

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Savoderm pH5 gel za prhanje, polnilo, 750 ml € 7,79 (€ 10,39 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 10,98
Opis

pH5 gel za prhanje, polnilo znamke Savoderm je gel za prhanje za občutljivo kožo, ki zagotavlja nežno čiščenje brez draženja. Formula podpira ravnovesje kožne bariere tudi pri pogostem prhanju.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej razvita formula nežno čisti brez draženja.
  • Blaga formula: Vsebuje posebej blage čistilne snovi in provitamin B5.
  • Koži prilagojen pH: Neguje kožo in podpira kožno bariero pri pogostem prhanju.

Št. izd.: MUE-200000431
Vsebina: 750 ml
EAN: 9005356029188
Št.-Proizvajalca: 200000431
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: občutljiva koža
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, C12-13 Alkyl Lactate, Parfum, Citric Acid, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Potassium Sorbate, Sodium Pca, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate

Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm pH5 gel za prhanje, polnilo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder