Savoderm med Repair tekoči gel za prhanje za suho kožo, 400 ml

Svilnato mehak občutek na koži in zaščita pri vsakodnevnem prhanju

Novosti!

€ 6,59

(€ 16,48 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suho in hrapavo kožo
  • z ureo in dekspantenolom
  • blago čiščenje brez izsuševanja

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Savoderm med Repair tekoči gel za prhanje za suho kožo, 400 ml € 6,59 (€ 16,48 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 9,78
Opis

med Repair tekoči gel za prhanje za suho kožo znamke Savoderm je gel za prhanje za blago čiščenje suhe in hrapave kože. Kožo ščiti tudi pri vsakodnevnem prhanju ter jo naredi svilnato mehko na otip.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za suho kožo: Posebej razvit za potrebe suhe in hrapave kože.
  • Blago čiščenje: Kožo nežno očisti, ne da bi jo izsušil.
  • Negovalne sestavine: Vsebuje ureo in dekspantenol za dodatno nego.
  • Vsakodnevna zaščita: Kožo ščiti tudi pri vsakodnevni uporabi pod prho.
  • Svilnato mehak občutek kože: Koža je po uporabi prijetno mehka na otip.

Št. izd.: MUE-4534591
Vsebina: 400 ml
EAN: 9005356013989
Št.-Proizvajalca: 4534591
Blagovne znamke: Savoderm
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.
Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm med Repair tekoči gel za prhanje za suho kožo