Savoderm Hranilna krema za roke s 30 % lipidov, 75 ml

Intenzivna zaščita in nega nežnih rok

Novosti!

€ 3,29

(€ 43,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za zelo suho kožo
  • bogata formula s 30 % lipidov
  • dolgotrajen vlažilni učinek

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

Savoderm Hranilna krema za roke s 30 % lipidov, 75 ml € 3,29 (€ 43,87 / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,99 (€ 116,50 / l)
Skupna cena: € 10,28
Opis

Hranilna krema za roke s 30 % lipidov znamke Savoderm je posebej razvita za zelo suho kožo. Vašo kožo intenzivno neguje in jo naredi svilnato mehko na otip.

Vse značilnosti na enem mestu:

  • Za zelo suho kožo: Zagotavlja ciljno nego za občutno obremenjene roke.
  • Bogata formula: Kožo neguje s 30 % lipidov.
  • Dolgotrajno vlaženje: Kožo dolgotrajno vlaži in podpira njen zaščitni lipidni film.

Št. izd.: MUE-4534618
Vsebina: 75 ml
EAN: 9005356027740
Št.-Proizvajalca: 4534618
Blagovne znamke: Savoderm
Tip kože: suha koža
Uporaba: Kremo nežno vmasirajte v suhe in čiste roke. Po potrebi nanos ponovite večkrat na dan.
Sestavine (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearat Citrat, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Cera Alba (Beeswax), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopherylacetat, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Sodium Benzoate, Panthenol, Lactic Acid, Parfum, Allantoin, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid

Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Savoderm Hranilna krema za roke s 30 % lipidov