Roberto Cavalli Just Cavalli for him toaletna voda, 30 ml

Elegantna dišavna prisotnost z zemeljsko globino

Novosti!

€ 19,99

(€ 666,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • lesno-začimbna dišava
  • z vetiverjevim lesom in usnjenim akordom

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Roberto Cavalli Just Cavalli for him toaletna voda, 30 ml € 19,99 (€ 666,33 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Just Cavalli for him toaletna voda znamke Roberto Cavalli je lesno-začinjena moška dišava, ki združuje elegantno dišavno prisotnost z zemeljsko globino.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Lesno-začinjena nota: Ponuja dišavno izkušnjo z izrazitim značajem.
  • Vetiverjev les: Srčni noti daje posebno globino.
  • Usnjeni akord: Zaokroži jo izrazita osnovna nota.
  • Elegantna globina: Poskrbi za zemeljsko-eleganten dišavni značaj.

Št. izd.: MUE-JRC05003
Vsebina: 30 ml
EAN: 8052464896950
Št.-Proizvajalca: JRC05003
Blagovne znamke: Roberto Cavalli
Pravne informacije
Proizvajalec: NOBILIS Group GmbH, Rheingaustraße 32, 65201, Wiesbaden, Nemčija, www.nobilis-group.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Just Cavalli for him toaletna voda