Piz Buin Tan & Protect oljno pršilo SPF 15, 150 ml

Zanesljiva zaščita pred soncem in podpora zagorelosti

Novosti!

€ 14,99

(€ 99,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za uporabo na telesu
  • srednja zaščita z ZF 15 in Illumitone
  • vodoodporna formula, ki se hitro vpije

Pogosto naročeno skupaj z Dove Body Love Summer Glow losjon za telo, 250 ml

Piz Buin Tan & Protect oljno pršilo SPF 15, 150 ml € 14,99 (€ 99,93 / l)
Dove Body Love Summer Glow losjon za telo, 250 ml € 4,59 (€ 18,36 / l)
Skupna cena: € 19,58
Opis

Tan & Protect oljno pršilo SPF 15 znamke Piz Buin je olje za zaščito telesa pred soncem, ki združuje zaščito pred soncem s podporo naravnemu procesu porjavitve kože. Hitro se vpije in ne pušča lepljivega občutka na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Srednja zaščita: Združuje UVA- in UVB-filtre z zaščitnim faktorjem SPF 15.
  • Podpora porjavitvi: Z Illumitonom podpira naravni proces porjavitve kože.
  • Vodoodporno in odporno proti znoju: Formula je odporna proti znoju in vodi.
  • Prijeten občutek na koži: Hitro se vpije in ni lepljivo.

Navodilo za uporabo: Pred izpostavljanjem soncu izdatno in enakomerno nanesite. Za ohranjanje zaščite nanos večkrat ponovite, zlasti po znojenju, plavanju ali brisanju z brisačo.


Št. izd.: MUE-27146
Vsebina: 150 ml
EAN: 3574661192833
Št.-Proizvajalca: 27146
Blagovne znamke: Piz Buin
Zaščita pred soncem - uporaba in pomembne informacije
Pravne informacije
Proizvajalec: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francija, www.jjsbf.fr

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Piz Buin Tan & Protect oljno pršilo SPF 15