Mustang pink signature for her parfumska voda, 30 ml

Sadna dišavna kompozicija z dolgotrajno globino

Novosti!

€ 9,99

(€ 333,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske
  • sadni značaj dišave
  • veganska formulacija

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml

Mustang pink signature for her parfumska voda, 30 ml € 9,99 (€ 333,00 / l)
NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 33,98
Opis

pink signature for her Eau de Parfum znamke Mustang je ženska dišava s sadnim značajem. Zagotavlja večplastno in dolgotrajno dišavno izkušnjo za vsak dan.

vse prednosti na enem mestu:

  • sadni značaj dišave: ustvarjena posebej za ženske.
  • veganska formula: izdelana brez sestavin živalskega izvora.
  • večplastna dišavna piramida: združuje zgornje note mandarine, bergamotke in ingverja s srčnimi notami vanilje, soli, vodnega jasmina in pomarančnega cveta ter osnovo iz sandalovine, kašmirja, ambre in benzoina.
  • dolgotrajen vonj: ponuja večplastno dišavno izkušnjo.

Št. izd.: MUE-56112
Vsebina: 30 ml
EAN: 4051395561122
Št.-Proizvajalca: 56112
Blagovne znamke: Mustang
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mustang pink signature for her parfumska voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder