Mustang black signature for him toaletna voda, 50 ml

Izrazita dišava za vsakodnevno uporabo

Novosti!

€ 9,99

(€ 199,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • lesno-moške dišavne note
  • veganska formulacija

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Mustang black signature for him toaletna voda, 50 ml € 9,99 (€ 199,80 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 34,48
Opis

black signature for him Eau de Toilette znamke Mustang je izrazita moška dišava za vsakodnevno uporabo. Lesna in moška dišavna kompozicija daje prepoznaven značaj.

vse prednosti na enem mestu:

  • izrazit značaj dišave: z lesnimi in moškimi notami.
  • vsestranska uporaba: primerna za vsakodnevno uporabo.
  • veganska formula: brez sestavin živalskega izvora.
  • kompleksna dišavna piramida: združuje začimbne zgornje note z dimnimi in vodnimi srčnimi notami ter lesno-toplo osnovo.

Št. izd.: MUE-56217
Vsebina: 50 ml
EAN: 4051395562174
Št.-Proizvajalca: 56217
Blagovne znamke: Mustang
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mustang black signature for him toaletna voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder