Mühle Milo za britje v stiku Aloe Vera, 37 g

Temeljito mokro britje in negovan občutek na koži na poti

Novosti!

€ 6,99

(€ 188,92 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 37 g

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • trdna oblika stika z aloe vero
  • gosta pena in veganska formula

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Mühle Milo za britje v stiku Aloe Vera, 37 g € 6,99 (€ 188,92 / kg)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 13,38
Opis

Stik mila za britje Aloe Vera znamke Mühle je trdo milo za britje, idealno za mokro britje doma in na poti. Njegova formula kožo optimalno pripravi na britje ter po njem poskrbi za negovan občutek kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Praktičen format: Trdna oblika stika z vrtljivim mehanizmom in zaobljeno obliko omogoča neposreden nanos na kožo.
  • Gosta pena: Ob stiku z vodo ustvari fino porozno peno za britje, ki jo lahko spenite s čopičem za britje ali rokami.
  • Negovalna formula: Vsebuje aloe vero, primerna je za vse tipe kože in ima vegansko sestavo.
  • Prijeten vonj: Ponuja osvežujočo aromo citrusnih not, hrastovega mahu in lesnih nians.

Št. izd.: MUE-RS-AV-STICK
Vsebina: 37 g
EAN: 4028982008711
Št.-Proizvajalca: RS AV STICK
Blagovne znamke: Mühle
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Kožo najprej navlažite z vodo. Nato nanesite majhno količino izdelka na kožo. Po britju temeljito sperite ostanke.
Pravne informacije
Proizvajalec: Hans-Jürgen Müller GmbH&Co. KG, Hauptstr. 18, 08328, Stützengrün, Nemčija, info@muehle-shaving.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mühle Milo za britje v stiku Aloe Vera

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder