Mühle Galunov kamen, 9,50 g

Ciljna nega po britju na poti

Novosti!

€ 4,49

(€ 472,63 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 9,50 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za uporabo po britju
  • praktična oblika stika in mineralni kristal
  • ciljna nega pri manjših urezninah

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Mühle Galunov kamen, 9,50 g € 4,49 (€ 472,63 / kg)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 10,88
Opis

Stik iz galuna znamke Mühle je namenjen ciljni negi po britju in je idealen za uporabo pri manjših urezninah. Zaradi praktične oblike stika ga lahko preprosto nanesete, primeren pa je tudi za uporabo na poti.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Praktična oblika stika: Omogoča ciljno uporabo po britju in je idealna za na pot.
  • Izbrana sestava: Iz mineralnega kristala aluminijevega sulfata in kalijevega galuna.
  • Adstringentne lastnosti: Odlično primeren za uporabo pri manjših urezninah.

Navodilo za uporabo: Preprosto nanesite na navlaženo kožo. Po uporabi hranite na suhem.


Št. izd.: MUE-AL-2
Vsebina: 9,50 g
EAN: 4028982010707
Št.-Proizvajalca: AL 2
Blagovne znamke: Mühle
Sestavine (INCI)

Aluminium Sulfate, Potassium Alum

Pravne informacije
Proizvajalec: Hans-Jürgen Müller GmbH&Co. KG, Hauptstr. 18, 08328, Stützengrün, Nemčija, info@muehle-shaving.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Mühle Galunov kamen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder