Lumene Invisible Illumination UV Gel Primer SPF 30, 30 ml

Vlažilni primer za daljšo obstojnost ličil

Novosti!

€ 29,99

(€ 999,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • vodno sveža, lahka tekstura
  • zaščita pred UVA- in UVB-žarki

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

Lumene Invisible Illumination UV Gel Primer SPF 30, 30 ml € 29,99 (€ 999,67 / l)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 25,99 (€ 866,33 / l)
Skupna cena: € 55,98
Opis

Invisible Illumination UV Gel Primer SPF 30 znamke Lumene pripravi kožo na dolgotrajnejši obstoj ličil. Vlažilna formula obenem z zaščitnim faktorjem SPF 30 ščiti kožo pred UVA- in UVB-žarki.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Optimalna priprava: kožo pripravi na dolgotrajnejši obstoj ličil.
  • Vgrajeni SPF 30: zagotavlja zanesljivo zaščito pred UVA- in UVB-žarki.
  • Sveža vodna tekstura: nemastna, lahka in tekoča formula se zlahka nanaša.
  • Izbrane sestavine: vsebuje nordijski vrbovec, nordijske alge in vitamin E.
  • Veganska formula: formulirana brez sestavin živalskega izvora.

Št. izd.: MUE-84839
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600848397
Št.-Proizvajalca: 84839
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Phenoxyethyl Caprylate, Butylene Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethyl Oleate, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Canola Oil, Tromethamine, Sodium Stearoyl Glutamate, Epilobium Angustifolium (Willowherb) Extract, Phenoxyethanol, Cetearylalcohol, Cetyl Palmitate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyacetophenone, Propandiol, Silicia, Tocopherylacetat, Mica, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Phenylethanol, Sodium Carrageenan, Aluminium Hydroxide, Algin, Maris Sal, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalool, Citronellol, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Invisible Illumination UV Gel Primer SPF 30