Lumene Blur Even Cover Foundation, 0.5 (30 ml)

Enakomeren ten in dolgotrajna obstojnost

Novosti!

€ 19,99

(€ 666,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: 0.5

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • visoka in enakomerna prekrivnost
  • lahkotna tekstura in mat zaključek
  • z niacinamidom in borovnico

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml

Lumene Blur Even Cover Foundation, 0.5 (30 ml) € 19,99 (€ 666,33 / l)
M.Asam MAGIC FINISH Make-Up Mousse Classic, 30 ml € 25,99 (€ 866,33 / l)
Skupna cena: € 45,98
Opis

Blur Even Cover Foundation znamke Lumene zagotavlja visoko in enakomerno prekrivnost z lahkotno teksturo za bolj gladek in enakomeren videz kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Dolgotrajna obstojnost: zagotavlja do 16 ur obstojnosti in pomaga nadzorovati sijaj za sijoč mat zaključek.
  • Negovalna formula: obogatena z niacinamidom in izvlečkom nordijske borovnice.
  • Veganska formula: temelji na veganski formuli z nadgrajeno uporabljenimi sestavinami.
  • Embalaža za recikliranje: izdelana iz recikliranih materialov in materialov, primernih za recikliranje.

Št. izd.: MUE-86243
Vsebina: 30 ml
EAN: 6412600862430
Št.-Proizvajalca: 86243
Blagovne znamke: Lumene
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Isoamyl Laurate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Butylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Polypropylsilsesquioxane, Niacinamide, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract, Phenoxyethanol, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Magnesium Sulphate, Sodium Chloride, Tocopherylacetat, Ethylhexylglycerin, Disteardimonium Hectorite, Hydroxyacetophenone, Aluminium Hydroxide, Propylene Carbonate, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Korektor in podlaga - kateri odtenek mi ustreza?

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lumene Blur Even Cover Foundation

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder