L'ORÉAL PARIS Elnett lak za lase z izjemno močnim utrjevanjem, 300 ml

Zanesljivo oblikovanje in prožna obstojnost ves dan

€ 5,57 € 6,19 -10%

(€ 18,57 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • izjemno močna in zanesljiva obstojnost
  • fino razprševanje in preprosto krtačenje

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Elvital balzam Öl Magique Coco, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elnett lak za lase z izjemno močnim utrjevanjem, 300 ml € 5,57 (€ 18,57 / l)
L'ORÉAL PARIS Elvital balzam Öl Magique Coco, 250 ml € 5,30 (€ 21,20 / l)
Skupna cena: € 10,87
Opis

Elnett lak za lase z izjemno močnim utrjevanjem znamke L'ORÉAL PARIS vsem tipom las zagotavlja zanesljivo obstojnost ves dan, ne da bi jih obtežil. Mikro razpršilnik pršilo izjemno fino porazdeli po laseh ter poskrbi za sijaj in naravno gibljivost.

Vse prednosti na kratko:

  • Izjemno močno utrjevanje: Zanesljivo fiksira pričesko skozi ves dan.
  • Mikro razpršilnik: Omogoča izjemno fino in enakomerno porazdelitev po laseh.
  • Lahek občutek: Las ne zlepi ali obteži ter ohranja njihovo gibljivost.
  • Preprosto izčesavanje: Zlahka se izčeše brez ostankov.
  • Hitro sušenje: Hitro se posuši in ne pušča vidnih sledi.

Št. izd.: MUE-AA873800
Vsebina: 300 ml
EAN: 3600524164614
Št.-Proizvajalca: AA873800
Blagovne znamke: L'ORÉAL PARIS
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Lak enakomerno razpršite na oblikovane lase z razdalje približno 30 cm.
Sestavine (INCI)

Alcohol Denat, Dimethyl Ether, Va/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Hydroxy Citronellal, Peg/Ppg-4/12 Dimethicone, Aminomethyl Propanol, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalyl Acetate, Panthenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Pinene, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Alpha-Isomethyl Ionone, Carvone, Geraniol, Terpineol, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Citronellol, Coumarin, Hexamethylindanopyran, Amyl Cinnamal, Parfum

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Nemčija, www.loreal.com/de-at/austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek L'ORÉAL PARIS Elnett lak za lase z izjemno močnim utrjevanjem