Keralock DE LUXE intenzivna trajna ondulacija, 150 ml

Nežno oblikovanje za živahne kodre in vidno več volumna

Novosti!

€ 6,99

(€ 46,60 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • nežno preoblikovanje las
  • vidno več volumna in prožnosti
  • gladi površino las

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Total Repair SOS Protein Treatment, 20 ml

Keralock DE LUXE intenzivna trajna ondulacija, 150 ml € 6,99 (€ 46,60 / l)
Bali Care BALI CURLS Total Repair SOS Protein Treatment, 20 ml € 4,59 (€ 229,50 / l)
Skupna cena: € 11,58
Opis

DE LUXE intenzivna trajna ondulacija znamke Keralock omogoča nežno preoblikovanje las za živahne kodre in valove, polne prožnosti.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežno preoblikovanje: Blago zasnovane učinkovine za kodranje nežno oblikujejo lase in jim dajejo vidno več volumna.
  • Bolj gladka površina las: Fiksirni losjon z negovalnimi sestavinami zgladi strukturo za lažje razčesavanje las.
  • Prožnost in sijaj: Pričeski daje prožnost, elastičnost in sijoč videz.

Št. izd.: MUE-100791
Vsebina: 150 ml
EAN: 4059186101939
Št.-Proizvajalca: 100791
Blagovne znamke: Keralock
Tip las: neukrotljivi lasje
Sestavine (INCI)

Losjon za trajno kodranje

Aqua, Ammonium Thioglycolate, Ammonium Thiolactate, Ammonium Bicarbonate, Ammonium Hydroxide, Peg-Castor Oil, Parfum, Acrylates/Beheneth-Methacrylate Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Styrene/Vp Copolymer, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Laureth-4, Peg/Ppg-14/4 Dimethicone, Bis(C13-Alkoxy) Pg-Amodimethicone, Sodium Chloride, Hydrolyzed Silk, Tetrasodium Edta, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Coconut Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, C14-Alcohols, Butylene Glycol, Hydroxy Citronellal, Sodium Dodoxynol-Sulfate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sorbic Acid

Fiksir

Aqua, Hydrogen Peroxide, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Peg-150/Decyl Alcohol/Smdi Copolymer, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Coceth-10, Parfum, Sodium Chloride, Etidronic Acid, Polyquaternium-11, Acetaminophen, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Pravne informacije
Proizvajalec: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Nemčija, jocosregensburg.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Keralock DE LUXE intenzivna trajna ondulacija