SWISS-O-PAR Ampule za nego las Structor, 12 ml

Preprosta nega las brez izpiranja

Novosti!

€ 1,99

(€ 165,83 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 12 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za obremenjene in suhe lase
  • praktična formula brez izpiranja
  • brez silikonov in z D-pantenolom

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

SWISS-O-PAR Ampule za nego las Structor, 12 ml € 1,99 (€ 165,83 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 17,78
Opis

Ampule za nego las Structor znamke SWISS-O-PAR nudijo preprosto nego za obremenjene in suhe lase. Časovno varčna leave-in formula z D-pantenolom ima lahko teksturo in je ni treba izpirati.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za obremenjene lase: Posebej prilagojena potrebam suhih in obremenjenih las.
  • Praktična uporaba: Formula ostane v laseh in je ni treba izpirati.
  • Brez silikonov: Formula uporablja D-pantenol za nego.

Navodilo za uporabo: Po umivanju enostavno porazdelite po z brisačo osušenih laseh. Če nato uporabljate utrjevalec, lase predhodno na kratko osušite.


Št. izd.: MUE-3101
Vsebina: 12 ml
EAN: 4104260031012
Št.-Proizvajalca: 3101
Blagovne znamke: SWISS-O-PAR
Tip las: poškodovani lasje, suhi lasje
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek SWISS-O-PAR Ampule za nego las Structor

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder