Inao Dewy Drop Deep Hydration Serum, 30 ml

Negovan občutek na koži in idealna osnova za vašo negovalno rutino

Novosti!

€ 9,99

(€ 333,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za uporabo na obrazu, vratu in dekolteju
  • z 2 % hialuronske kisline, magnezijem in PCA
  • lahka tekstura z vodnim občutkom

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Inao Dewy Drop Deep Hydration Serum, 30 ml € 9,99 (€ 333,00 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 32,98
Opis

Dewy Drop Deep Hydration Serum znamke Inao je serum za obraz, ki koži daje negovan videz in je optimalna podlaga za nadaljnjo negovalno rutino.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • 2 % hialuronske kisline: Obogaten z magnezijem in Sodium PCA.
  • Lahka tekstura: Na koži daje občutek lahkotnosti kot voda.
  • Vsestransko kombiniranje: Brez težav se kombinira z drugimi serumi in negovalnimi izdelki.

Navodilo za uporabo: Po čiščenju nežno vmasirajte v obraz, vrat in dekolte.


Št. izd.: MUE-949278
Vsebina: 30 ml
EAN: 4059729492784
Št.-Proizvajalca: 949278
Blagovne znamke: Inao
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Pca, Sodium Hyaluronate, Magnesium Sulphate, Saccharina Latissima Extract, Urea, Tocopherol (Vitamin E), Pentylene Glycol, Glycerin, Fructose, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Allantoin, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Sulfate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 14700 (Red 4), CI 42090 (Blue 1)

Pravne informacije
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Inao Dewy Drop Deep Hydration Serum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder