Inao Feel Pure Exfoliation Cleanser, 175 ml

Blago in učinkovito čiščenje za vsakodnevno uporabo

Novosti!

€ 7,99

(€ 45,66 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 175 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za neenakomeren ten in kožo z nepravilnostmi
  • z 1 % AHA in 2 % BHA
  • vsebuje niacinamid in pantenol

Pogosto naročeno skupaj z M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml

Inao Feel Pure Exfoliation Cleanser, 175 ml € 7,99 (€ 45,66 / l)
M.Asam MAGIC CARE Perfect Teint Instant Optimizer, 30 ml € 22,99 (€ 766,33 / l)
Skupna cena: € 30,98
Opis

Feel Pure Exfoliation Cleanser znamke Inao je Gel čistilni izdelek za obraz za vsakodnevno uporabo, ki s kože odstranjuje vsakodnevno umazanijo. Blaga in učinkovita formula je primerna za neenakomeren videz tena in kožo z manjšimi nepravilnostmi ter obraz optimalno pripravi na nadaljnjo negovalno rutino.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Učinkovit piling: Formula z 1 % AHA in 2 % BHA za temeljito čiščenje.
  • Uravnotežena nega: Vsebuje niacinamid in pantenol.
  • Dobra združljivost: Primernost za občutljivo kožo je potrjena.

Št. izd.: MUE-943868
Vsebina: 175 ml
EAN: 4059729438683
Št.-Proizvajalca: 943868
Blagovne znamke: Inao
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Coco Glucoside, Panthenol, Disodium Cocoyl Glutamate, Salicylic Acid, Citrus Junos Peel Water, Xanthan Gum, Lactic Acid, Niacinamide, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Cocoyl Glutamat, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Parfum, CI 15510 (Orange 4), CI 45350 (Yellow 8)

Pravne informacije
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Inao Feel Pure Exfoliation Cleanser

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder