HYPOAllergenic Bell x Besties Milky Cocktail, 40 g

Lahka nega obraza za negovan občutek na koži

€ 5,84 € 6,49 -10%

(€ 146,00 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 g

Na zalogi od 19. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 20. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • lahka formula se hitro vpije
  • veganska sestava z avokadom

Pogosto naročeno skupaj z Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

HYPOAllergenic Bell x Besties Milky Cocktail, 40 g € 5,84 (€ 146,00 / kg)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 11,61 (€ 387,00 / l)
Skupna cena: € 17,45
Opis

Bell x Besties Milky Cocktail znamke HYPOAllergenic je nega obraza za občutljivo kožo, nagnjeno k draženju, ki poskrbi za negovan videz. Lahka formula se hitro vpije in zlahka porazdeli po koži, ne da bi pustila lepljiv občutek.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej prilagojena potrebam občutljive kože, nagnjene k draženju.
  • Lahka tekstura: Hitro se vpije, zlahka porazdeli in ne pušča lepljivega občutka.
  • Dragocene negovalne sestavine: Vsebuje izvleček avokada, olje mareličnih koščic, sok aloe vere in jojobino olje.
  • Optični učinek: Koži daje optično bolj gladek videz.
  • Veganska formula: Z vegansko sestavo.

Navodilo za uporabo: Zjutraj in zvečer nanesite na očiščeno kožo.


Št. izd.: MUE-H00-2
Vsebina: 40 g
EAN: 5902082570028
Št.-Proizvajalca: H00 2
Blagovne znamke: HYPOAllergenic
Tip kože: občutljiva koža
Uporaba: Zjutraj in zvečer nanesite na čisto, suho kožo in nežno vmasirajte.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Bell Sp.z o.o., Marka Hłaski 7, 05-410, Józefów, Poljska, bell.com.pl/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek HYPOAllergenic Bell x Besties Milky Cocktail