Lou de Pré Men Bright Tobacco parfumska voda, 90 ml

Elegantna dišavna kompozicija s toplimi in začimbnimi odtenki

Novosti!

€ 14,99

(€ 166,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • sladko-začimbni značaj dišave
  • dolgotrajen dišavni učinek

Pogosto naročeno skupaj z Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Lou de Pré Men Bright Tobacco parfumska voda, 90 ml € 14,99 (€ 166,56 / l)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 12,99 (€ 259,80 / l)
Skupna cena: € 27,98
Opis

Men Bright Tobacco parfumska voda znamke Lou de Pré je moška dišava s sladko-začimbnim značajem. Kompozicija združuje sveže, tople in aromatične odtenke.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Dišavni značaj: združuje sveže, tople in aromatične odtenke v sladko-začimbno kompozicijo.
  • Dišavne note: ponuja srčno noto sivke, žajblja in vijolice ter osnovno noto vanilje, karamele in semiša.
  • Praktična uporaba: razpršilnik s pumpico omogoča fino in enakomerno porazdelitev.
  • Dišavna kompozicija: večplastna kompozicija s toplim zaključkom.

Št. izd.: MUE-64749
Vsebina: 90 ml
EAN: 5903719647496
Št.-Proizvajalca: 64749
Blagovne znamke: Lou de Pré

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Lou de Pré Men Bright Tobacco parfumska voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder