Fewa All-in-1 Caps detergent za črno perilo 19 pranj, 256 g

Nežno čiščenje in osvežitev barv ter vlaken

Novosti!

€ 9,09

(€ 35,51 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 256 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za črno in temno perilo
  • nežno čiščenje
  • osveži temne barve in vlakna

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Fewa All-in-1 Caps detergent za črno perilo 19 pranj, 256 g € 9,09 (€ 35,51 / kg)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 12,28
Opis

All-in-1 Caps detergent za črno perilo 19 pranj znamke Fewa ponuja praktično rešitev za nego črnih in temnih oblačil. Nežno čisti ter pomaga osvežiti temne barve in vlakna.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za črno in temno perilo: Posebej prilagojeno zahtevam temnih tkanin.
  • Nežno čiščenje: Nežno čisti perilo pri vsakodnevnem pranju.
  • Osvežitev barv: Podpira osvežitev temnih barv.
  • Nega vlaken: Prispeva k negovanemu videzu tekstilnih vlaken.

Št. izd.: MUE-2958563
Vsebina: 256 g
EAN: 9000101810820
Št.-Proizvajalca: 2958563
Blagovne znamke: Fewa
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Avstrija, www.henkel.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fewa All-in-1 Caps detergent za črno perilo 19 pranj