essence SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation, 158 (30 ml)

Enakomeren ten z gladilnim učinkom mehkega fokusa

Novosti!

€ 5,49

(€ 183,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: 158

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • srednji odtenek s hladnim podtonom
  • svilnato tekoča tekstura in mat zaključek
  • prekrije nepravilnosti in je dolgotrajno obstojna

Pogosto naročeno skupaj z essence stay ALL DAY 14h long-lasting concealer, 30 - Neutral Beige (7 ml)

essence SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation, 158 (30 ml) € 5,49 (€ 183,00 / l)
essence stay ALL DAY 14h long-lasting concealer, 30 - Neutral Beige (7 ml) € 2,99 (€ 427,14 / l)
Skupna cena: € 8,48
Opis

SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation znamke essence je dolgoobstojna Foundation, ki prekrije neenakomernosti in poskrbi za enakomeren videz polti. Njena svilnato tekoča tekstura z gladilnim učinkom Soft-Focus na koži pusti mat Finish.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Enakomeren Finish: Ponuja gladilni učinek Soft-Focus in prekrije neenakomernosti.
  • Nadgradljiva prekrivnost: Omogoča srednjo, individualno prilagodljivo prekrivnost.
  • Svilnata tekstura: Lahka in zračna tekoča formula se zlahka razporedi.
  • Izbrana formula: Vsebuje izvleček opuncije za prijetno teksturo.
  • Dolga obstojnost: Zagotavlja mat Finish skozi ves dan.

Št. izd.: MUE-958392
Vsebina: 30 ml
EAN: 4059729583925
Št.-Proizvajalca: 958392
Blagovne znamke: essence
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Isododecane, CI 77891 (Titanium Dioxid), Dimethicone, Coco Caprylate/Caprate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Propandiol, CI 77492 (Iron Oxide), Silicia, Opuntia Ficus Indica Stem Extract, CI 77491 (Iron Oxide), Disteardimonium Hectorite, Sodium Chloride, Dimethicone Crosspolymer, Hydroxyacetophenone, Magnesium Sulphate, Peg-10 Dimethicone, 1.2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, CI 77499 (Iron Oxide), Triethoxycaprylylsilane, Aluminium Hydroxide, Lecithin, Sodium Gluconate, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Korektor in podlaga - kateri odtenek mi ustreza?
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek essence SILKY BLUR Hydrating Longwear Foundation