Duschdas Gel za prhanje Men DFB-Fan-Edition, 450 ml

Poživljajoče čiščenje 3 v 1 in prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 3,59

(€ 7,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške in moško kožo
  • aromatično-svež vonj
  • čiščenje telesa, obraza in las

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Duschdas Gel za prhanje Men DFB-Fan-Edition, 450 ml € 3,59 (€ 7,98 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 9,98
Opis

Gel za prhanje Men DFB-Fan-Edition znamke Duschdas je praktično čistilo 3 v 1 za moške, prilagojeno potrebam moške kože. Nežno očisti telo, obraz in lase ter poskrbi za prijeten občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Čiščenje 3 v 1: Ponuja praktično nego telesa, obraza in las v enem izdelku.
  • Prilagojeno moški koži: Nežno in temeljito očisti ter pusti prijeten občutek na koži.
  • Svež vonj: Razvije aromatično svežo noto jabolka in sandalovine.
  • DFB-Fan-Edition: Opremljen z naključno izbranim motivom nemške nogometne reprezentance.

Št. izd.: MUE-T179852
Vsebina: 450 ml
EAN: 8720181798481
Št.-Proizvajalca: T179852
Blagovne znamke: Duschdas

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje Men DFB-Fan-Edition

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder